2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wągrowiec
Dodane 14 kwietnia 2024

Asystent/ka biegłego rewidenta

Lokalizacja

Wągrowiec

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Twój zakres obowiązków

Jeśli jesteś kreatywny, ambitny i chcesz rozwijać swoje umiejętności, to zapraszamy Cię do naszego zespołu. Na stanowisku asystenta będziesz brał udział w badaniach sprawozdań finansowych, wspierał w zleceniach związanych z przeglądami czy doradztwem. Twój zakres obowiązków będzie obejmował m.in.:

* przeprowadzanie procedur rewizji finansowej

* analizę danych finansowych

* badanie środowiska kontroli wewnętrznej

* udział w przygotowaniu dokumentacji rewizyjnej

* bezpośrednia współpraca z naszymi Klientami

Nasze oczekiwania

  • doświadczenia w księgowości lub audycie,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (głównie Excel, Word),

  • znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz umiejętności ich analizy,

  • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, umiejętności pracy w zespole,

  • zdolności analitycznych, dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania.

Praca u Nas to świetna okazja, aby zdobyć cenne doświadczenie, pracując z różnymi klientami i rozwijając swoje umiejętności interpersonalne. Praca w audycie to praca zespołowa, w związku z tym, obok dostarczania wysokiej jakości usług, koncentrujemy się na budowaniu dobrej atmosfery w naszym zespole.

Jeżeli szukasz pracy nastawionej na szybkie zdobycie wiedzy w przyjaznym otoczeniu to zapraszamy do nas.

Lokalizacja

Wągrowiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wągrowiec
ID: 911846660