2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Puławy
Dodane 27 maja 2024

Asystent inżyniera budowy

Wynagrodzenie

6 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Elektropaks Sp. z o.o. zatrudni asystenta inżyniera budowy

Zadania

  • przygotowanie dokumentacji budowy

  • przygotowanie wystąpień o odbiór robót, zestawień oraz raportów w zakresie w wykonanych robót budowlanych

  • sporządzenie dokumentów rozliczeniowych z podwykonawcami

  • weryfikacja i rozliczanie ilości materiałów dostarczanych na budowę

  • aktywne uczestnictwo w planowaniu i nadzorowaniu realizowanych robót budowlanych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe   techniczne na kierunku budownictwo

  • dobra znajomość  obsługi komputera

  • mile widziana  znajomość obsługi programów CAD

  • odpowiedzialność, terminowość, komunikatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu , sumienność, samodzielność

  • umiejętność pracy  w zespole ,

  • dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B)

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym , logistycznym i ekonomicznym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • korzystne warunku ubezpieczenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 920157640