2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Dodane 10 czerwca 2024

Specjalista ds. Zakupów

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry,

Do naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Zakupów

Zakres obowiązków:

*Wprowadzanie faktur, dokumentów do ERP

*Doskonała obsługa w procesie obiegu dokumentów

*Wystawianie dokumentów FZ, FAI, FS, FSE

*Obsługa zamówień handlowców

*Podstawowa znajomość zagadnień związanych z handlem

*Kontakt i współpraca z innymi działami firmy

*Tworzenie raportów

*Stały kontakt z dostawcami między innymi w celu wycen produktów

*Wyszukiwanie nowych dostawców i nawiązywanie współpracy

*Wszelkie inne obowiązki otrzymane od Przełożonego

Wymagania:

*Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym

*Podstawowa znajomość MS- Excel

*Podstawowa wiedza ekonomiczna

*Doskonała organizacja pracy i szybkie przyswajanie nowej wiedzy

*Chęć do rozwoju i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

*Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w dziale zakupów

Oferujemy:

*Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

*Zdobycie doświadczenia i rozwój w międzynarodowej firmie

*Przyjazną atmosferę w pracy

*Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty multisport

Jeśli czujesz, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie to serdecznie zapraszamy do kontaktu i przesłania do nas swojego cv

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 919528406