2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko-Biała
Dodane 09 maja 2024

Doradca ds. Sprzedaży Motocykli - BMW Sikora Bielsko-Biała

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli jesteś aktywnym motocyklistą lub motocykle są Twoją pasją i szukasz stałej pracy w stabilnej firmie z możliwościami rozwoju zawodowego, ta oferta pracy jest dla Ciebie.

Obowiązki:

  • Współpraca z działem handlowym,

  • Przygotowywanie pojazdów do wydania,

  • Dbanie o ekspozycję w salonie,

  • Nadzór nad pojazdami demonstracyjnymi,

  • Raportowanie,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • wiedza techniczno-eksploatacyjna o motocyklach,

  • prawo jazdy kat. A i B,

  • wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • organizację pracy według standardów marki BMW,

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dostęp do wiedzy, system szkoleń,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • pakiet medyczny PZU

  • dopłatę do pakietu sportowego Medicover Sport

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 904080844