2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podlaskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Białystok
  6. E-commerce (handel internetowy) - Bojary
Dodane 16 kwietnia 2024

Asystent działu sprzedaży firmy produkcyjnej z segmentem e-commerce

Lokalizacja

Białystok, Bojary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CEDA sp. z o.o. – jesteśmy producentem akcesoriów dachowych – komunikacji dachowej oraz systemów przeciwśniegowych ze stali, miedzi i aluminium.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby do pracy w dziale sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień oraz obsługa klienta,

  • Kontrola rotacji produktów na magazynie,

  • Organizacja transportów i wysyłek,

  • Obsługa sklepu internetowego,

  • Obsługa social mediów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w warunkach wymagających skupienia z dużą liczbą danych,

  • Otwartość, łatwość komunikacji oraz pozytywne nastawienie,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i współpracy w zespole,

  • Kreatywność, komunikatywność i zdolności analityczne,

  • Obsługa pakiety MS Office,

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej oraz wiedza z zakresu organizacji logistyki.

Oferujemy

  • Umowę o pracę po okresie próbnym,

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia w dziale sprzedaży oraz produkcji ,

  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 7-15:00 na terenie Białegostoku

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bojary
ID: 912130350