2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ursynów
Dodane 20 maja 2024

Asystent Działu Sprzedaży

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma handlowo-produkcyjna, działająca od 2004 roku, producent i dystrybutor artykułów reklamowych, poszukuje komunikatywnej osoby otwartej na wyzwania i pracę z klientami.

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa klienta

  • reprezentowanie firmy na zagranicznych imprezach targowych

  • negocjowanie warunków handlowych

  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia klientom najwyżej jakości rozwiązań

Wymagania:

  • otwartość

  • komunikatywność

  • kreatywność i entuzjazm

  • chęć samorozwoju i uczenia się

  • zdolność pracy w zespole

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • samodzielność w zakresie organizowania sobie pracy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju

W aplikacji prosimy o podanie oczekiwań finansowych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 918898688