2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Kisielin
expondo Polska sp. z o.o. sp. k.
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent działu księgowości / min. pół etatu - umowa zlecenie

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Kisielin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Miejsce pracy: Zielona Góra, Nowy Kisielin (praca hybrydowa)

PÓŁ ETATU (min. 20h tygodniowo)

JAKIE ZADANIA PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE:

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych (faktury kosztowe, zakupowe, PK)

  • Wystawianie faktur korygujących

  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz rozliczeń gotówkowych

  • Bieżące wsparcie zespołu księgowości i finansów

TWÓJ PROFIL:

  • Dyspozycyjność do pracy na pół etatu, bardzo mile widziana dostępność w godzinach porannych (8 -12)

  • Znajomość podstawowych pojęć finansowo-księgowych

  • Mile widziani studenci kierunków finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewnych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, min. B1

  • Dobra znajomość programu MS Excel oraz pakietu Office

  • Umiejętność analizowania danych zawartych w tabelach

  • Dokładność

  • Odpowiedzialność i samodzielność

CO OFERUJEMY:

ROZWÓJ każdego exponDOera jest dla nas najważniejszy

  • Zostaniesz przydzielony do "Buddy'iego", który będzie Cię wspierał, doradzał i po prostu był przy Tobie podczas pierwszych tygodni wdrożenia.

  • Zapewniamy wewnętrzne możliwości uczenia się i rozwoju w expondo, aby promować rozwój osobisty i zawodowy.

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy BEZPIECZEŃSTWO pracy w sposób, który najlepiej odpowiada ich potrzebom:

  • Niezależnie od tego, czy będzie to praca z biura, czy w modelu hybrydowym, zapewnimy niezbędny sprzęt do wygodnej pracy zarówno w biurze jak i w domu.

  • Wierzymy, że nasi pracownicy podejmują świadome decyzje, a ich praca ma bezpośredni wpływ na ogólny sukces całej firmy

  • Zapewniamy elastyczne godziny pracy

W naszej KULTURZE szanujemy potrzeby naszych pracowników i dbamy o siebie nawzajem

  • Dbamy o zdrowie fizyczne i psychiczne każdego z nas, dlatego zapewniamy najlepsze możliwe warunki dla zrównoważenia życia zawodowego i prywatnego.

  • Będziesz częścią zróżnicowanego, wielokulturowego zespołu, w którym dobry humor, wzajemne wsparcie i szacunek są wysoko cenione.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Kisielin,

Lubuskie

Lubuskie, Nowy Kisielin
ID: 912210135