2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Oliwa
Dodane 03 kwietnia 2024

Asystent działu handlowego/pracownik wydań samochodów Lexus Trójmiasto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: Nie

Grupa Walder jest największym, autoryzowanym dealerem samochodów marki Toyota i Lexus na Pomorzu, zapewniając klientom kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów nowych oraz używanych.

Firma na trójmiejskim rynku istnieje od 30 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent działu handlowego/Pracownik wydań samochodów nowych

Lokalizacja: Gdańsk, Oliwa

Wymagania:

·        Umiejętność  budowania pozytywnych relacji z Klientami,

·        Doświadczenie w pracy w handlu/usługach (face to face z Klientami),

·        Umiejętność pracy zespołowej,

·        Dobra organizacja czasu pracy,

·        Czynne prawo jazdy Kat. B

Obowiązki:

·        Koordynacja przygotowania samochodów nowych do wydania,

·        Prowadzenie kalendarza wydań wg kolejności zgłoszeń przez dział handlowy,

·        Prowadzenie wydania od etapu wstawienia auta na strefę wydawczą do wydania

·        Prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z wydaniem auta (protokoły wydania itd.)

·        Ścisła współpraca z działem handlowym samochodów nowych oraz działem doposażenia

·        Dbanie o wysoki poziom obsługi oraz zadowolenia Klienta

·        Zgłaszanie i eliminowanie każdej wady zauważonej przy przygotowaniu auta

·        Odbiór samochodów z transportu oraz zgłoszenie ewentualnych szkód

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)

·        Profesjonalny cykl szkoleń

·        Pakiet benefitów ( m.in.Karta Multisport, pakiet medyczny Luxmed)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 888090640