2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Lublin
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent Działu Exportu z j.włoskim - praca dorywcza

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie cold callingu w celu nawiązywania kontaktów z klientami z Włoch.

  • Tworzenie i zarządzanie bazą klientów.

  • Prowadzenie dokładnej ewidencji kontaktów i wyników działań.

Wymagania:

  • Znajomość języka włoskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Umiejętności komunikacyjne i orientacja na klienta.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność samodzielnej pracy.

  • dyspozycyjność około 1 dzień w tygodniu - z perspektywą stałej przyszłej współpracy.

Oferujemy:

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej, wiodącej w swojej branży firmie

  • Pracę w przyjaznym zespole.

  • Bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju

  • Profesjonalne narzędzia pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 890879620