2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Pabianice
Dodane 19 kwietnia 2024

Asystent Działu E-commerce

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Osoba na tym stanowisku wspiera proces sprzedaży w kanale e-commerce na etapie realizacji pozyskanego zamówienia i posprzedażnej obsługi klienta.

Zadania i czynności

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta

  • Przygotowanie dokumentów sprzedażowych

  • Obsługa systemu (BaseLinker)

  • Obsługa systemu platform: Allegro, Empik, Morele, Amazon

  • Przygotowanie opisów produktowych na stronę sklepu internetowego

  • Aktualizacja opisów -  na bazie opinii klientów i najczęściej zadawanych pytań

  • Zlecanie zgłoszeń reklamacyjnych do działu jakości

  • Współpraca z działem księgowości, przygotowanie korekt

Wymagania

  • Doświadczenie na podobny stanowisku

  • Bardzo sprawna obsługa komputera, szczególnie pakietu MS Office

  • Wysoka komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Mile widziana znajomość innych języków obcych

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 912487748