2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Mazowieckie
  6. Zakupy - Warszawa
  7. Zakupy - Śródmieście
Douglas Polska Sp z oo
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent działu Commercial

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z Category Managerami przy wdrażaniu strategii asortymentowej dla wszystkich kategorii (skin care, hair, make up, fragrance),
  • Codzienna analiza i raportowanie danych dotyczących wszystkich kategorii, w tym danych sprzedażowych i magazynowych,
  • Tworzenie list produktowych i forcastowanie zamówień,
  • Współtworzenie promocji i dedykowanych im materiałów, a także rozliczenie akcji promocyjnych z naszymi dostawcami,
  • Monitorowanie rynku, analiza zachowań konsumenckich oraz wyszukiwanie aktualnych trendów i nowinek w branży beauty,
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania:

  • Pierwsze doświadczenie w dziale zakupów/sprzedaży/marketingu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Znajomość MS Excel na poziomie, który umożliwia swobodne posługiwanie się narzędziem - szczególnie formułą "wyszukaj pionowo", "licz jeżeli" i tworzeniem tabel przestawnych,
  • Chęć do nauki i rozwoju.

To oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Pracę zdalną w piątki
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Paczki świąteczne, świętowanie urodzin

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 908954885