2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane 28 maja 2024

Asystent dz. marketingu i sprzedaży/ Marketing/ Reklama

Wynagrodzenie

4 250 - 5 979 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oferta pracy w siedzibie głównej w Warszawie.

W siedzibie głównej w Warszawie poszukujemy asystenta do działu marketingu i sprzedaży.

 Praca będzie polegała na wykonywaniu zadań marketingowych (szkolenie możliwe), przetwarzaniu informacji raportowej, obsłudze klientów oraz prowadzeniu mediów społecznościowych.

Główne zadania działu:

  • Uruchamianie, analiza i kontrola kampanii marketingowych

  • Opracowywanie materiałów POS

  • Pomoc w obsłudze przychodzących leadów (w dziale znajduje się specjalista ds. sprzedaży)

  • Pomoc w organizacji wydarzeń korporacyjnych.

NMS KORPO - oficjalny partner Uber, Bolt i FreeNow od ponad 6 lat. Flota liczy ponad 400 samochodów w Polsce.

 Filie firmy odnoszą sukcesy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku (Trójmiasto).

 Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka polskiego na poziomie nie niższym niż B1.

  • Umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie, szybkość działania, poprawność w piśmie i mowie, uwaga na szczegóły.

  • Aktywność, umiejętność pracy samodzielnej, przejmowanie odpowiedzialności.

 Jesteśmy gotowi rozważyć kandydatów bez doświadczenia zawodowego.

 Dla Ciebie:

  • Rozwój zawodowy i możliwość realizacji pomysłów.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę z możliwością legalizacji pobytu w Polsce.

  • Biuro znajduje się w pobliżu stacji metra Księcia Janusza.

  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 (praca zdalna i hybrydowa nie są rozważane).

 Dane kontaktowe: Julia + 48_797_396_820 (WhatsApp)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 918308152