2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zabrze
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystent ds. zarządzania dokumentacją/ Asystent ds. wycen

Wynagrodzenie

4 300 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Droma Sunshade Experts sp. z o.o.

Droma Sunshade Experts Sp. z o.o. to europejski lider w innowacyjnych systemach osłonowych dla obiektów budowlanych, będący częścią globalnej grupy Hunter Douglas - światowego giganta w branży "sun protection and window covering".

Nasza proaktywna postawa, innowacyjne podejście oraz zdolność do szybkiego reagowania stanowią główny czynnik naszego sukcesu. Odpowiadamy elastycznie na potrzeby naszych klientów, tworząc unikalne rozwiązania, które pozwalają nam szybko zdobywać nowe europejskie rynki.

Najważniejsze obowiązki:

- odbiór zamówień klientów,

- wycena zamówień klientów,

- przygotowywanie dokumentacji na produkcję;

- kontrolowanie obiegu dokumentów;

- zarządzanie dokumentacją bieżącą (przed archiwalną) o krótkim okresie przechowywania;

- skanowanie dokumentacji przed archiwizacją;

 - drukowanie przychodzących maili;

- archiwizacja dokumentacji;

- współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy biurowej;

- dokładność i staranność;

- determinacja, ukierunkowanie na cel;

- szybkość i sprawność w działaniu;

- dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;

- dobra organizacja pracy własnej;

- umiejętność pracy w zespole;

- dyspozycyjność i elastyczność

To oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stale rozwijającej się organizacji,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwości awansu oraz poszerzania wiedzy i umiejętności,

- bardzo życzliwą i swobodą atmosferę,

- pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, program poleceń pracowniczych),

- komfortową przestrzeń biurową.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 910500233