2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 21 maja 2024

Asystent ds. termomodernizacji - OZE, Czyste Powietrze, sprzedaż

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Pozytywni CO2 - jesteśmy fundacją, założoną przez jedna z największych firm szkoleniowo-doradczych w Polsce: Wektor Wiedzy.

Głównym naszym celem jest dostarczanie i wdrażanie praktycznych rozwiązań ograniczających i neutralizujących emisje CO2 w ramach programu Czyste Powietrze.

Obecnie zatrudnimy ambitnych kandydatów do bezpośrednich kontaktów z klientami na stanowisko:

ASYSTENT DS. TERMOMODERNIZACJI

Miejsce pracy: biuro w Rzeszowie, praca na wyznaczonym obszarze woj. podkarpackiego

Opis Stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie pozyskiwanie oraz bezpośrednia współpraca z klientami w temacie możliwości otrzymania dofinasowań do termomodernizacji z programu „Czyste powietrze”.

Co chcemy Ci zaoferować:

·       Atrakcyjne zarobki premiujące efektywną pracę w przedziale od 4000 - do 10 000 tyś.,

·       Elastyczny czas pracy,

Dla zdecydowanych firmowa elektryczna hulajnoga i samochód służbowy,

·       Pracę w zespole, który gra do jednej bramki,

·       Ciągły rozwój, również poprzez szkolenia, - ponieważ naszym założycielem, jest jedna z największych firm szkoleniowych,

·       Tort w Twoje urodziny (i każdego innego pracownika, już ponad 80 pracowników),

·       Kartę Multi SPORT po okresie próbnym.

Czego od Ciebie oczekujemy:

·       Empatii i naturalnej umiejętności nawiązywani nowych kontaktów,

·       Nawiązywanie dobrych relacji z potencjalnymi klientami,

·       Przekonania, że warto ograniczać i eliminować smog oraz nadmierną emisję CO2.

Aplikuj do nas! Prześlij aplikację wraz z aktualnym CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 855885813