2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Częstochowa
  6. Pozostałe oferty pracy - Tysiąclecie
Dodane 20 maja 2024

Asystent ds. Technicznych

Lokalizacja

Częstochowa, Tysiąclecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma KABIS CONSULTING ENGINEERS świadczy profesjonalne usługi doradcze i inżynierskie w zakresie budownictwa kubaturowego i infrastruktury. Prowadzimy inwestycje jako Inwestor Zastępczy, zarządzamy nimi z pozycji Kierownika Projektu lub Kierownika Budowy, pełnimy również wielobranżowy nadzór inwestorski. Wykonujemy przeglądy obiektów budowlanych, ekspertyzy i opinie techniczne.

 W związku z rozwojem naszej działalności aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

 ASYSTENT DS. TECHNICZNYCH

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane kierunki: budownictwo lub inżynieria środowiska

- znajomość programów biurowych (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, poczta elektroniczna)

- znajomość programu AutoCAD

- umiejętność wykonywania przedmiarów i obmiarów robót,

- umiejętność sporządzania inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

- analiza dokumentacji technicznej,

- wykonywanie przedmiarów i obmiarów robót,

- wykonywanie inwentaryzacji architektoniczno-budowlanych,

- sporządzanie rysunków CAD,

- przygotowywanie opisów technicznych, zestawień, analiz kosztowych i innych dokumentów,

- udział w przeglądach technicznych obiektów budowlanych.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- możliwość rozwoju umiejętności zawodowych

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX.  Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Tysiąclecie
ID: 918145593