2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Olsztyn
Dodane 21 kwietnia 2024

Asystent ds. szkoleń i usług doradczych dofinansowanych

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja online

Opis

Opis stanowiska:

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i najdynamiczniej rozwijających się firm szkoleniowej i doradczych w Polsce. Doradzamy oraz dostarczamy kompleksowe rozwiązania zwiększające skuteczność oraz efektywność podmiotów i przedsiębiorstw poprzez innowacyjne usługi szkoleniowo-doradcze.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę Klienta, organizację szkoleń otwartych i zamkniętych w ramach programów unijnych i krajowych (KFS – Krajowy Fundusz Rozwoju oraz EFS – Europejski Fundusz Socjalny), nadto jako Placówka Kształcenia Ustawicznego i ZRK - Zintegrowany System Kwalifikacji.

Obsługa z Klientem odbywać będzie się poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty.

Praca w komfortowej, życzliwej atmosferze, w zgranym i zawsze chętnym do pomocy zespole, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Zapewniamy wdrożenie w specyfikę firmy oraz zakres obowiązków.

Zakres obowiązków:

  • aktualizacja ofert szkoleń w bazie szkoleń dofinansowanych - BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH,

  • wypełnianie niezbędnej dokumentacji projektowej,

  • wprowadzanie zgłoszeń uczestnictwa do systemu wewnętrznego,

  • wsparcie w monitorowaniu możliwości uzyskania dofinansowania w ramach programów krajowych/unijnych, przygotowywanie ofert realizacji szkoleń lub usług doradczych,

  • wsparcie administracyjno-biurowe

  • wsparcie doświadczonych osób pracujących w dziale

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w dofinansowaniach z EFS i KFS, Placówce Kształcenia Ustawicznego, ZRK – mile widziane

  • obsługa aplikacji biurowych w ramach pakietu MSOffice (WORD, EXCEL, Outlook),

  • skrupulatność,

  • dbałość o szczegóły,

  • umiejętność analizy informacji,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • samodzielność i konsekwencja w działaniu,

  • zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • gotowości do rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego

Mile widziane:

  • Znajomości języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie

  • Czynne prawo jazdy kat B

  • Gotowość do podróży służbowych

My oferujemy Tobie:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • Elastyczne warunki zatrudnienia (praca stacjonarna w biurze z możliwością wykonywania części zadań zdalnie),

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (stała pensja + premie, zawsze i bez wyjątku wypłacane na czas),

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach,

  • Rozwój zawodowy poprzez bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych (produktowych oraz sprzedażowych).

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji ciekawych projektów

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji

  • Narzędzia niezbędne do wykonywanych zadań

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

 Termin rozpoczęcia pracy: 3 czerwca 2024 r

Jeśli posiadasz te cechy i chcesz uczestniczyć w życiu profesjonalnej firmy, pracować w przyjaznej atmosferze oraz nieustannie się rozwijać.

List motywacyjny oraz CV proszę przesyłać przez portal.

Zapraszamy do współpracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z osobami spełniającymi wymagania.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 913444409