2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Głogowo
Dodane 07 maja 2024

Asystent ds. sprzedaży i marketingu

Lokalizacja

Głogowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą, która działa w branży budownictwa inwestycyjnego i deweloperskiego. W związku z rozwojem działalności poszukujemy do naszego Zespołu osoby na stanowisko Asystenta ds. sprzedaży i marketingu.

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy

  • Sporządzanie i kompletowanie dokumentów sprzedażowych

  • Aktywne wsparcie w sprzedaży, ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych

  • Przestrzeganie polityki sprzedażowej Spółki

  • Monitorowanie i analiza lokalnego rynku deweloperskiego

  • Tworzenie materiałów graficznych, marketingowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość podstawowych technik sprzedaży

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne i umiejętność pracy z klientem

  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Zainteresowanie marketingiem

  • Mile widziana znajomość branży budowlanej i/ lub doświadczenie w sprzedaży

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w gronie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w realizacji interesujących projektów

  • Współpracę opartą na relacjach partnerskich

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie

  • Brak dress code’u

  • Kawa / herbata

  • Nowoczesne i wygodne biuro

Lokalizacja

Głogowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Głogowo
ID: 916730897