2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wężerów
Dodane 19 kwietnia 2024

Asystent ds. sprzedaży detalicznej Fruitful Investment Sp. z o. o.

Lokalizacja

Wężerów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Fruitful Investments Sp. z o. o. obecnie poszukuje osoby na stanowisko: Asystent ds. sprzedaży detalicznej

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie wyrobów gotowych (owoce i warzywa liofilizowane) do opakowań detalicznych

  • Kompletowanie, pakowanie i wysyłka zamówień

  • Prowadzenie i koordynacja sprzedaży detalicznej

Wymagania:

  • badania sanepidowskie

  • mile widziane doświadczenie w branży produkcji żywności

  • motywacja do pracy i ciągłego doskonalenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej rodzinnej firmie skupionej na wspólnym budowaniu wewnętrznej kultury organizacyjnej opartej na wartościach takich jak szacunek, otwartość i budowaniu pozytywnych relacji wewnątrz zespołu

  • udział w szkoleniach podnoszących Twoje kompetencje

  • praca na ½ etatu, elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Wężerów,

Małopolskie

Małopolskie, Wężerów
ID: 912961271