2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Dolnośląskie
  6. Spedycja - Wrocław
  7. Spedycja - Fabryczna
Dodane Dzisiaj o 08:09

Asystent ds. spedycji krajowej i międzynarodowej

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Gea Invest Sp. z o.o. to firma spedycyjno-transportowa, którą charakteryzuje dynamiczny rozwój. W wyniku ciężkiej pracy i nieustannej motywacji, zostaliśmy dwukrotnie wyróżnieni przez “Gazele Biznesu” - najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Stale poszukujemy nowych rozwiązań oraz obszarów aktywności biznesowej, aby dostarczać naszym Klientom jeszcze lepsze usługi.

Jednym z ważniejszych celów firmy jest zbudowanie silnego, ambitnego i dobrze zorganizowanego zespołu. Jesteś na początku swojej kariery zawodowej i nie zdążyłeś nabyć doświadczenia? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś - poszukujemy młodych talentów z branży TSL, którym oferujemy możliwości rozwoju, a w dodatku - wszystkiego nauczymy! Chętnie zaprosimy zaangażowane osoby z „positive attitude“ do oddziału we Wrocławiu.

Nasze wymagania:

  • Warunek konieczny: Status studenta (jeżeli masz do zaliczenia praktyki zawodowe, współpraca z nami to świetna możliwość na zdobycie doświadczenia!)

  • Nastawienie na realizację celu,

  • Sprawna organizacja pracy oraz czasu,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Kreatywność w szukaniu rozwiązań,

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka obcego,

  • Obsługa pakietu Office.

Zakres obowiązków:

  • Praca na bazie danych,

  • Zarządzanie relacjami z kontrahentami,

  • Monitorowanie oraz analiza rynku,

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień,

  • Dbałość o obieg dokumentów.

To oferujemy:

  • Doświadczenie w renomowanej firmie,

  • Praca od poniedziałku do piątku w centrum miasta,

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop),

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,

  • Brak dress code’u.

Oferta skierowana głównie do studentów studiów zaocznych lub osób z dużą dyspozycyjnością w tygodniu.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910349662