2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 23 maja 2024

Asystent ds. Realizacji Zamówień

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jako firma LOGO produkujemy i sprzedajemy flag i podobnych artykułów reklamowych (www.logoflagi.pl, www.swiat-flag.pl), na rynku działamy od 30 lat i w tym czasie staliśmy się rozpoznawalną marką. Wyróżnia nas wysoki poziom oferowanych produktów i usług oraz poziom obsługi klienta. Postawa fair play, stabilizacja, bezpieczeństwo, zaangażowanie, dobra atmosfera i długoterminowy rozwój to wartości, które gwarantujemy naszym klientom, ale przede wszystkim naszym pracownikom. Dajemy możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli powyższe zasady są ważne również dla Ciebie i chciałbyś pracować w naszej firmie to zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:

 Miejsce pracy: Warszawa Białołęka (ul. Modlińska)

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

  • oferujemy zawsze pracę na pełen etat oraz umowę o pracę,

  • mamy przyjazne miejsce pracy ulokowane na warszawskiej Białołęce, charakteryzujące się zgranym zespołem oraz regularnymi godzinami pracy (pon – pt: 8:00-16:00),

  • jesteśmy firmą rodzinną, która działa na rynku od ponad 30 lat,

  • oferujemy stabilne zatrudnienie.

Jakiej osoby dokładnie szukamy?

  • dokładnej, umiejącej pracować z dużą ilością dokumentów,

  • solidnej, dotrzymującej zobowiązań,

  • lubiącej porządek,

  • z doświadczeniem pracy z systemem fakturowo-magazynowym (preferowane Comarch OPTIMA lub XL)

  • potrafiącej pracować w zespole.

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w dowolnym zakresie mile widziana – poszerza możliwości awansu.

Opis stanowiska

  • nadzór nad terminową realizacją zamówień,

  • kontakt z klientami ws. realizacji zamówień

  • elementy obsługi sklepu internetowego,

  • sporządzanie ofert

  • sporządzanie dokumentów sprzedaży i magazynowych,

  • prowadzenie zakupów wybranych towarów,

  • współpraca z działem logistyki, działem sprzedaży oraz działem księgowości.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wysłanie zgłoszeń na adres rekrutacja[at]logo.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 885303308