2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Białołęka
Dodane 22 maja 2024

Asystent ds. projektowania sieci teletechnicznych

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko Asystenta ds. projektowania sieci teletechnicznych.

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomości środowiska MS Office

- rozwiniętych zdolności komunikacyjnych

- dobrej organizacji pracy

- prawo jazdy kat. B

- chęci nauki i zaangażowania w powierzone zadania

Zakres obowiązków:

- wykonywanie projektów technicznych, rysunków oraz schematów teletechnicznych w środowisku AutoCAD,

- kompletowanie dokumentacji projektowych,

- uzgadnianie projektowanej infrastruktury z deweloperami, instytucjami państwowymi oraz innymi działami w firmie,

- wykonywanie wizji w terenie,

- wykonywanie list materiałowych,

- przygotowywanie dokumentacji do uzyskania pozwoleń na budowę/ zgłoszeń robót.

Mile widziane:

- znajomość środowiska CAD i QGis

- umiejętność czytania map geodezyjnych

- znajomość zagadnień z dziedziny telekomunikacji

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- przyjazny proces wdrożeniowy

- wsparcie merytoryczne zespołu

- niezbędne narzędzia pracy

- zdobycie wiedzy z zakresu tworzenia dokumentacji projektowej

 i budowy sieci światłowodowych

- kartę multisport

- pakiet medyczny Luxmed

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)."

O firmie:

JMDI jest niezależnym dostawcą telewizji, Internetu, telefonii stacjonarnej i komórkowej na terenie Warszawy i jej okolic oraz Gdańska. Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2002 roku.

Jesteśmy firmą z wyłącznie polskim kapitałem. Usługi dostarczamy poprzez naszą własną infrastrukturę, zaawansowaną sieć światłowodową, rozwijaną na terenie Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 920288331