2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Asystent ds. projektów

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SAVOIR Group Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim z ugruntowaną pozycją na rynku, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia, nieprzerwana współpraca z największymi koncernami produkcyjno-handlowymi. Nasi Klienci od wielu lat doceniają nasze doświadczenie, skuteczność oraz wysoką jakość oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy pracownika do pracy biurowo - magazynowej

Miejsce pracy: Katowice, ul. Batorego

 Zadania:

- wparcie w realizacji projektu magazynowego

- weryfikacja i nadzór nad wysyłkami i przyjęciami towaru

- wsparcie organizacji pracy magazynierów

- obsługa aplikacji magazynowej

- wsparcie w realizacji projektów merchandisingowych

- praca na arkuszach kalkulacyjnych, oraz wewnętrznym systemie on-line

- kontakt z innymi Działami w biurze oraz Koordynatorami w terenie

- inne zadania zlecone przez przełożonego

 Wymagania:

- dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)

- wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

- dobra organizacja pracy własnej

- mile widziane doświadczenie

- umiejętności pracy pod presją czasu

- prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

- prywatną opiekę medyczną o szerokim zakresie

- kartę Multisport

- dogodną lokalizację biura (mieścimy się w centrum Katowic, blisko Dworca PKP)

- pracę w zgranym zespole przy realizacji ciekawych projektów dla międzynarodowych koncernów

- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV za pośrednictwem OLX.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 100 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 913612646