2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Mława
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent ds. ochrony środowiska

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Top Run Poland oddział w Mławie zatrudni pracownika na stanowisko: Asystent ds. ochrony środowiska.

OBOWIĄZKI:

·        Prowadzenie ewidencji odpadów/ współpraca z odbiorcami

·        Ewidencja w bazie BDO

·        Współpraca z organizacjami odzysku opakowań

·        Realizacja zobowiązań wynikających z przepisów prawnych z zakresu ochrony środowiska,

·        Prowadzenie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska,

·        Sporządzanie bieżących i rocznych sprawozdań,

·        Monitorowanie zmian w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska,

·        Udział w postępowaniach kontrolnych i administracyjnych,

·        Kontrola przestrzegania w firmie przepisów ochrony środowiska

·        Sporządzanie raportów wewnętrznych na potrzeby firmy

WYMAGANIA:

·  Wykształcenie z zakresu ochrony środowiska mile widziane

·  Znajomość języka angielskiego

·  Znajomość norm i przepisów prawnych

OFERUJEMY:

·  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·  Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia

·  Benefity takie jak karty multisport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie

·  Praca w godzinach 08:00-16:00

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 884028084