2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Świętokrzyskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Staszów
Dodane 23 maja 2024

Asystent ds. Obsługi Sklepu Internetowego Staszów

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Staszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Asystenta ds. Obsługi Sklepu Internetowego w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce. Jesteśmy poszukiwaniem osób, które nie boją się wyzwań oraz lubią pracę w zespole.

*Zakres obowiązków:*

- Wystawianie ogłoszeń produktowych na platformie sklepu internetowego,

- Przygotowywanie i wystawianie faktur oraz paragonów dla klientów,

- Obsługa zapytań klientów związanych z produktami,

- Wsparcie działu logistyki i zarządzania zamówieniami.

*Wymagamy:*

- Sprawności w obsłudze komputera i pakietu Office,

- Dobrej organizacji pracy, precyzji oraz zaangażowania,

- Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,

- Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

CHĘTNIE ZATRUDNIMY OSOBĘ MŁODĄ UCZĄCĄ SIĘ STUDENTA STUDENTKĘ

PROSIMY O KONTAKT WYŁĄCZNIE POPRZEZ OLX

Lokalizacja

Staszów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Staszów
ID: 906157385