2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Śląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Żory
Dodane 13 czerwca 2024

Asystent ds. Obsługi Pacjenta

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków:

  • Wpisywanie do systemu komputerowego informacji medycznych,

  • Praca z wykorzystaniem wewnętrznego systemu komputerowego,

  • Telefoniczna i bezpośrednia obsługa pacjentów,

  • Wsparcie zespołu w zakresie rejestracji pacjentów, obsługi poradni specjalistycznych,

  • Praca z lekarzem w poradni w charakterze asystentki medycznej,

  • Przyjmowanie wpłat od Pacjentów.

Poszukiwane kompetencje:

  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze komputerowej,

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziany status studenta zaocznego,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Asertywność.

Ważnym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy w branży medycznej,

  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą Pacjenta,

  • Umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze komputerowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • Pracę w renomowanej placówce medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w gronie specjalistów,

  • Szkolenia rozwijające kompetencje.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 920350480