2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ochota
Dodane 20 maja 2024

Asystent ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska pracy:

1.       Obsługa zleceń składanych przez klientów sklepu internetowego,

2.       Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami,

3.       Wyjaśnianie niezgodności w przesyłkach i kompletna obsługa reklamacji,

4.       Działania zmierzające do terminowego rozliczenia transakcji handlowych,

5.       Współpraca z działem księgowości.

Od kandydatów oczekujemy:

1.       Doskonałej organizacji pracy,

2.       Proaktywnego podejścia do rozwiązywania zadań,

3.       Umiejętności efektywnej współpracy w zespole,

4.       Znajomości j.angielskiego na poziomie komunikacyjnym (B1)

5.       W przypadku studenta z Ukrainy wymagana dobra lub bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Co oferujemy:

1.       Pracę w międzynarodowym, renomowanym wydawnictwie,

2.       Zatrudnienie w jednozmianowym systemie pracy,

3.       Szkolenia wewnętrzne,

4.       Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Forma zatrudnienia – umowa zlecenie

Poszukujemy tylko studentów

Czas i godziny pracy:

W miesiącach sierpień– październik praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin (biuro)

W pozostałych miesiącach: 2-3 dni w tygodniu po 8 godzin. (hybrydowo)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 919492313