2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Toruń
Dodane 10 kwietnia 2024

asystent ds. marketingu / młodszy specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy jesteś studentem ostatniego roku studiów lub niedawno ukończyłeś/ukończyłaś studia z zakresu marketingu/architektury informacji lub pokrewnych dziedzin? Czy pasjonuje Cię świat marketingu, tworzenie treści internetowych? Jeśli tak, mamy dla Ciebie wyjątkową okazję!

Stawiamy na kreatywność, innowacyjność i ciągłą naukę. Jesteśmy przekonani, że prawdziwy potencjał tkwi w ludziach, którzy są gotowi wyzwać status quo i dążyć do doskonałości. Jeśli masz zapał do zdobywania doświadczenia w dziale marketingu, a jednocześnie chcesz pogodzić pracę z nauką, to jest to idealna propozycja dla Ciebie.

W roli Asystenta ds. Marketingu będziesz miał/a okazję brać udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych, a także zdobywać cenne doświadczenie. Oferujemy elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego planu zajęć, przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie.

Główne zadania

  • Wsparcie przy prowadzeniu profili społecznościowych firmy

  • Aktualizacje stron internetowych, uzupełnianie treści, wprowadzanie zmian

  • Wpieranie działań związanych ze sprzedażą oraz aktywnością marketingową kliniki, wsparcie Kierownika ds. marketingu i sprzedaży

  • Współpraca z dostawcami i agencjami zewnętrznymi współpracującymi z firmą w zakresie działań promocyjnych

  • Asysta i wsparcie przy materiałów promocyjnych

  • Monitorowanie działań branży

  • Przygotowywanie raportów

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy

  • Zamawianie materiałów promocyjnych

Wymagania

  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office

  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie, otwartość na nowe zadania, pro aktywność, wychodzenie z inicjatywą

  • Znajomość programów graficznych (mile widziane Canva, Photoshop)

  • Znajomość mediów społecznościowych

  • Mile widziana znajomość narzędzi marketingowych

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą OLX.

Ocenimy aplikacje i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 864812203