2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Cieszyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent ds. logistyki- CIESZYN

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agrofert Polska Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na polskim rynku od 2010 roku. Spółka jest częścią grupy Agrofert a.s.

Zadania:

  • organizacja i koordynacja transportu krajowego i międzynarodowego, wysyłanie zleceń do przewoźników,

  • terminowa realizacja kontraktów i zamówień, kontrola dostaw,

  • ścisła współpraca z przewoźnikami i działem handlowym, bieżąca wymiana danych, kontrola działań,

  • aktywne wyszukiwanie pojazdów na giełdzie TRANS,

  • wprowadzanie danych do systemu - zamówień zakupowych, sprzedażowych, transportowych i kontraktów transportowych,

  • prowadzenie ewidencji reklamacji i doprowadzenie do końca procedury reklamacyjnej,

  • dyspozycyjność telefoniczna w godzinach popołudniowych.

Wymagania:

  • znajomość języka obcego (angielski/niemiecki) - na poziomie komunikatywnym,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w aspekcie MS Office,

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • punktualność i dokładność,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • pakiet medyczny oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 860953982