2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 23 maja 2024

Asystent ds. księgowości

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Fundacja Heros, współpracując z biurem rachunkowym, poszukuje kandydatów na stanowisko asystent ds. księgowości.

Zakres Obowiązków:

  • bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur,

  • analizowanie dokumentów księgowych,

  • nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów,

  • wprowadzanie danych do programu księgowego Rewizor GT,

  • telefoniczna obsługa klienta,

  • pomoc w rozliczaniu i ewidencjonowaniu kosztów działalności przedsiębiorstwa,

  • rozliczanie deklaracji PIT, VAT, CIT.

Wymagania:

  • posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,

  • mile widziane wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, matematyka),

  • znajomość pakietu Office w szczególności EXCEL,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w godzinach 9:00 - 17:00,

  • umowę o pracę ½ lub ¾ etatu,

  • dobry dojazd - praca w centrum miasta,

  • po okresie próbnym - pracę w trybie hybrydowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz informacji o posiadanym orzeczeniu o stopniu niepełnosprawności przez portal.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 784 153 879.

Oferta w ramach projektu „Kurs na niezależność II !” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 920316403