2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent ds. floty samochodowej

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

 SAVOIR Group Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim z ugruntowaną pozycją na rynku, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia, nieprzerwana współpraca z największymi koncernami produkcyjno-handlowymi.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Asystent ds. floty samochodowej.

Miejsce pracy: SAVOIR Group Sp. z o.o. ul. Batorego 4/5, Katowice

Zakres obowiązków:

·        wsparcie koordynacji oraz nadzoru nad dokumentacją techniczną pojazdów tj. rejestracje pojazdów, ubezpieczenia, przeglądy okresowe, likwidacja szkód komunikacyjnych,

·        pomoc/wsparcie Użytkowników pojazdów przy rozwiązywaniu bieżących problemów,

·        pomoc przy wydawaniu i przyjmowaniu pojazdów tj.: sprawdzanie stanu pojazdu, przygotowanie pojazdów do wydania, sporządzenie protokołów zdawczo-odbiorczych,

·        wsparcie przy sporządzeniu niezbędnych raportów i zestawień,

·        zakładanie zleceń serwisowych, autoryzacja napraw,

·        relokacje samochodów na terenie całej Polski,

·        przygotowywanie pojazdów do sprzedaży, pozyskiwanie klientów,

·        realizacja innych zadań, zleconych przez przełożonego.

Oczekiwania:

·        dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point),

·        czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,

·        znajomość budowy i działania pojazdów mechanicznych,

·        umiejętność wyznaczania priorytetów,

·        chęć zdobywania nowych umiejętności,

·        kreatywność,

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        narzędzia niezbędne do pracy,

·        pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, platforma szkoleniowa, kawa/herbata),

·        niekorporacyjna atmosfera, brak dress code’u,

·        praca stacjonarna z możliwością odbycia podróży służbowych związanych z dowozem samochodu dla przyszłego Użytkownika,

·        możliwość rozwoju,

·        zdobycie nowych umiejętności,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z listem motywacyjnym

Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Alejach Jerozolimskich 100 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 914190748