2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bemowo
Dodane 22 kwietnia 2024

Asystent Doradca Obsługa Klienta - podstawa + prowizje

Wynagrodzenie

2 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Poszukiwany Asystent Doradca Klienta z Pensją Podstawową i Prowizją - najchętniej aktywny status Studenta.

Opis stanowiska:

Poszukuje solidnego Asystenta do obsługi Klienta i aktywnej obsługi sprzedaży - na własnych Klientach.

Oferuję duży know-how sprzedaży, podstawę na umowę zlecenie, szkolenia w korporacji macierzystej, rozwój i systematyczne podwyżki.

Obowiązki:

  • Asystowanie w obsłudze klientów poprzez udzielanie informacji o produktach i usługach pakiety medyczne produkty ubezpieczeń dla firm

  • Przygotowywanie dokumentów i umów

  • Utrzymywanie kontaktu z klientami w celu budowania długotrwałych relacji.

  • Aktywne wsparcie w realizacji celów sprzedażowych poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz odnawianie polis.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Orientacja na klienta i umiejętność budowania relacji.

  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz skrupulatność w działaniu.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne.

Oferujemy:

  • Stabilną pensję podstawową.

  • Atrakcyjny system prowizyjny motywujący do osiągania wyników.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu.

Jeśli jesteś osobą pełną energii, chcesz rozwijać się w dynamicznej branży ubezpieczeniowej i masz umiejętność przekonywania innych, to ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij karierę w branży ubezpieczeniowej już dziś!

Aplikacje wraz z CV prosimy przesyłać na OLX lub adres email: kontakt (małpka) benefitmed.pl w temacie wpisując "Aplikacja na Asystenta".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 913667206