Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 18 września 2024

Asystent brokera - specjalista ds. ubezpieczeń

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klim Brokers Sp. z o.o. Kancelaria Brokerska działająca przede wszystkim na terenie zachodniej Polski, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje pracowników na stanowiska w działach :

·         Ubezpieczeń komunikacyjnych i transportowych;

·         Ubezpieczeń na życie i zdrowotnych.

Asystentka/ Asystent Brokera Ubezpieczeniowego

lokalizacja: Gorzów Wielkopolski, teren działania Kancelarii.

Opis stanowiska:

- bieżąca obsługa klientów,

- prowadzenie negocjacji,

- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i towarzystwami ubezpieczeniowymi;

- przygotowanie dokumentów ubezpieczeniowych,

- aktywne pozyskiwanie Klientów,

- monitorowanie rynku ubezpieczeniowego,

- uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach branżowych;

Oczekujemy:

- wykształcenia min średniego, mile widziany kierunek: prawo, ekonomia,

- posiadania wiedzy i doświadczenia w ubezpieczeniach:

  komunikacyjnych i transportowych lub grupowych i zdrowotnych,

  w zależności od wybranego stanowiska,

- sprawnej obsługi oprogramowania MS Office, komputera i urządzeń biurowych,

- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

- silnej motywacji do pracy,

- nastawienia na sukces i zorientowania na realizację celów,

- umiejętności szybkiego uczenia się,

- wysokiej kultury osobistej, zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,

- bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

- posiadania prawa jazdy kat. B.,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia np. B2B,

- ciekawą i stałą pracę w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- premie uznaniowe za efektywną pracę,

- pakiet szkoleń branżowych,

- pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe;

- godziny pracy: 8:00 – 16:00.

Prosimy aby w dokumentach aplikacyjnych zamieszczona została następująca klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 907448711