2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 08 kwietnia 2024

Asystent Biura - Okunin

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Multica Group, właściciel marki VETfactory.pl jest dystrybutorem uznanych światowych marek produktów dla koni (pasz i suplementów), t.j. Spillers, TRM, NAF, Hartog. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko – Asystent Biura.

Zakres obowiązków:

  • wspieranie bieżącego funkcjonowania firmy

  • realizacja zleconych zadań administracyjno-biurowych tj. fakturowanie, obsługa sklepu internetowego

  • obsługa klienta (mailowa, telefoniczna i osobista)

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • komunikatywność i otwartość

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • minimum średnie wykształcenie

  • poszukujemy osoby sumiennej, dokładnej i odpowiedzialnej, chętnej do zdobywania nowych umiejętności

Oferujemy:

  • umowę zlecenie w firmie o stabilnej pozycji na rynku z możliwością otrzymania umowy o pracę

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego i kwalifikacji (30-32 PLN/h Brutto)

  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00

  • pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania CV przez OLX.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 874203717