2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 12 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka Zespołu Wsparcia Biznesu - QUIOSQUE.PL

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Tworzymy Grupę QUIOSQUE.PL, w skład której wchodzą marki z segmentu modowego: Akardo, QUIOSQUE, Błonie, Laurella, Haka Shoes, MaraSimSim.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Asystent/Asystentka Zespołu Rozwoju Sieci Partnerskich

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Plac Kościeleckich 3

Nasze zadania:

  • koordynacja rozwoju sieci sprzedaży B2B,

  • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami,

  • wsparcie operacyjne między działami.

Potrzebujemy osoby:

  • otwartej na zdobywanie wiedzy,

  • posiadającej zdolność analitycznego myślenia.

Ułatwieniem będzie chociaż niewielkie doświadczenie w pracy z gospodarką magazynową.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju kompetencji w ramach stanowiska oraz wewnątrz struktur firmy,

  • pracę w pozytywnym, otwartym na nowości zespole,

  • pracę w stałych godzinach pon. - pt.,

  • wolne weekendy,

  • umowę o pracę,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • rabat pracowniczy na produkty grupy Quiosque i sieci hoteli Focus.

Prosimy o dołączenie do swoich dokumentów aplikacyjnych wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych:

  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez grupę PBH w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego;

  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez grupę PBH w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 836602236