2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 03 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka Zarządu z językiem chińskim

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma Stilnovisti Sp. z o.o. poszukuje kompetentnej i profesjonalnej osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki Zarządu z biegłą znajomością języka chińskiego. Osoba na tym stanowisku będzie wspierać Zarząd firmy w codziennej pracy oraz w kontakcie z partnerami biznesowymi z Chin.

Obowiązki:

- Zapewnienie wsparcia administracyjnego dla Zarządu firmy, w tym organizacja podróży służbowych, zarządzanie kalendarzem, przygotowywanie dokumentów oraz raportów.

- Tłumaczenie dokumentów, korespondencji oraz prezentacji z języka chińskiego na polski i vice versa.

- Współpraca z zespołem administracyjnym oraz innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania biura.

- Koordynacja spotkań i konferencji, w tym kontakt z partnerami biznesowymi z Chin.

- Wykonywanie innych zadań zleconych przez Zarząd.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka chińskiego (poziom min. B2/C1).

- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

- Doskonała organizacja pracy oraz zdolności interpersonalne.

- Umiejętność pracy pod presją czasu i zachowanie dyskrecji.

- Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).

Oferujemy:

- Zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Atrakcyjne wynagrodzenie 7000 brutto + premia od zaangażowania

- Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w interesujących projektach.

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 909149530