2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Piotrków Kujawski
Dodane 16 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka zarządu - Pracownik administracyjny

Lokalizacja

Piotrków Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma w Piotrkowie Kujawski zatrudni Pracownika na stanowisko Asystent/Asystentka zarządu.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sekretariatu oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura

  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz centrali telefonicznej

  • organizacja obiegu dokumentów, właściwa ich rejestracja

  • obsługa konta bankowego

  • przyjmowanie i dokonywanie płatności

  • opisywanie i ewidencja dokumentów

  • wykonywanie bieżących poleceń przełożonych

  • inne prace administracyjno-biurowe

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft office

  • znajomość programu Comarch

  • samodzielność, odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • nienaganna kultura osobista, dyskrecja

  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na zastępstwo

  • Wdrożenie do pracy

  • Praca w zgranym i przyjaznym zespole

Lokalizacja

Piotrków Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Piotrków Kujawski
ID: 910588438