2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Prądnik Czerwony
Dodane 16 kwietnia 2024

Asystent/ Asystentka Zarządu

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Ochrony KONWÓJ działa na rynku od 30 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie osób i mienia.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Asystent/ Asystentka Zarządu

Zakres obowiązków

-prowadzenie biura,

-wsparcie kierownictwa w bieżącym zarządzaniu firmą,

- nadzór nad prawidłowym przepływem informacji, obiegiem dokumentacji,

- redagowanie pism służbowych i dokumentów zgodnie ze standardami Spółki

-zapewnienie sprawnej i skutecznej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy,

- przygotowywanie sprawozdań, zestawień

Wymagania

-doświadczenie na podobnym stanowisku

-praktyczna, dobra znajomość MS Office

- mile widziana znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień kadrowo płacowych

Oferujemy

-       atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowy system premiowania powiązany z wynikami pracy,

-       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-       przyjazną atmosferę,

-       stałe godziny pracy,

-       biuro blisko Centrum Krakowa z własnym, bezpłatnym parkingiem,

-       dodatkowe benefity, m.in. dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej.

To praca dla Ciebie? Nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV.W związku z prowadzoną rekrutacją, na stanowisko które aplikujesz będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe na zasadach określonych poniżej. Przeczytaj poniższą informację uważnie, ponieważ określa ona Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 912207524