2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Północ
Edyta
Dodane 29 kwietnia 2024

**Asystent/Asystentka w dziale handlowym; Praga Północ**

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego klienta, producenta systemów przesuwnych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Asystent/Asystentka w dziale handlowym

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i procesowanie dokumentów w dziale sprzedaży

  • Kontakt z klientami, wsparcie dla klienta

  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi

  • Obsługa stanowiska recepcji (zadania biurowe)

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • Organizacja zakupów do zaopatrzenia biura

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze administracyjnym (min. rok)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2 - wymóg konieczny)

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

  • Bardzo dobra znajomość i obługa programów MS Office

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dokładność, rzetelność, skrupulatność

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Hays Poland

  • Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz

  • Pracę stacjonarną w godzinach 8:00 - 16:00

  • Wynagrodzenie miesięczne w przedziale 5500 - 6500zł brutto (zależne od doświadczenia)

  • Lokalizacja biura: Warszawa Praga Północ

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 910445163