2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdynia
  7. Spedycja - Śródmieście
Dodane 21 maja 2024

Asystent/Asystentka Spedytora

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w obsłudze zleceń transportowych,

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji spedycyjnej i biurowej,

  • Monitorowanie realizacji zamówień i dbanie o terminowość dostaw,

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom,

  • Weryfikacja faktur kosztowych i ich rejestracja w systemie,

  • Rozliczanie oraz fakturowanie zleceń,

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy, klientami, partnerami oraz podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność i umiejętność organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Przeszkolenie na stanowisku oraz możliwości rozwoju i awansu na stanowisko samodzielnego spedytora

  • Pracę w stabilnej, małej firmie z przyjazną atmosferą

  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 864831298