2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kalisz
Dodane 21 maja 2024

Asystent/Asystentka- praca biurowa

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Szkoła językowa z Kalisza zatrudni asystentkę/asystenta do pracy w biurze. Praca stacjonarna w porannych godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku.

Zadania:

  • Przygotowywanie grafików lekcji

  • Odbieranie emaili oraz korespondencji

  • Sprawdzenie list uczestników

  • Wysyłanie zaproszeń do uczestników

  • Wymagana znajomość pakietu MS Office (Teams, Word, Excel)

Oferujemy:

  • Przeszkolenie i przygotowanie merytoryczne do pracy

  • Wynagrodzenie bazowe 28-30zl/h netto (na rękę)

  • Możliwe prowizje od dodatkowych zadań

  • Elastyczne godziny

  • Pracę od poniedziałku do piątku 7-15 (możliwa praca również w niepełnym wymiarze godzin)

Możliwość odbycia płatnych praktyk studenckich/uczniowskich (wymagana pełnoletność)

Doświadczenie nie jest wymagane, język angielski nie jest wymagany, ale mile widziany

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie CV ze zdjęciem przez OLX

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 919876625