2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lubin
Dodane 05 kwietnia 2024

Asystent/ Asystentka Księgowej

Wynagrodzenie

4 600 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Producent pokryć dachowych firma Transblach zatrudni asystenta/asystentkę księgowej.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie faktur zakupu;

  • Rozliczanie płatności od klientów;

  • Wprowadzanie wyciągów;

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej;

  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych;

  • Przygotowywanie płatności.

  • Współpraca z urzędami, podmiotami zewnętrznymi w zakresie finansowym,

  • Dbałość o terminowe płatności oraz rozliczenia finansowe,

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie kosztów działalności,

  • Księgowanie dokumentów finansowych,

  • Archiwizacja dokumentów księgowych.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w księgowości

  • Wykształcenia kierunkowego (mile widziane)

  • Znajomości MS Office (MS Word, Excel, Outlook);

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej;

  • Umiejętności właściwego doboru priorytetów

  • Gotowości do nauki;

  • Komunikatywności.

Oferujemy dogodne warunki zatrudnienia oraz elastyczną formę zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie firmy.

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 909774833