2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Komandoria
Dodane Dzisiaj o 12:43

Asystent / Asystentka kierownika robót elektrycznych

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MP ENERGY SP ZOO to dynamicznie rozwijająca się firma, która realizuje prace związane z branżą elektroenergetyczną. Firma ma biuro w Poznaniu, ale działa na terenie całej Polski, oferując klientom kompleksowe projektowanie sieci elektroenergetycznych oraz wykonawstwo w zakresie przyłączenia obiektów do sieci elektroenergetycznej. Poszukujemy do naszego zespołu zaangażowanych osób które chcą się rozwijać w zakresie przyłączania źródeł wytwórczych przy pełnym wsparciu naszego zespołu.

Szukamy tylko osób w pełnym wymiarze godzin pacy - od poniedziałku do piątku między 8 a 16.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji budowy,

  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej,

  • Wsparcie w kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,

  • Raportowanie postępów prac,

  • Wykonywanie rysunków technicznych w oprogramowaniu typu CAD,

  • Wyjazdy techniczne na wizje lokalne (1 dniowe),

  • Współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach,

  • Współpraca z projektantami,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - energetyka, elektrotechnika (bądź w trakcie studiów niestacjonarnych)

  • Obsługa programów CAD, MS Office

  • Samodzielność

  • Rzetelność

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

  • umiejętność rysowania schematów elektrycznych nn, SN – głównie nanoszenie poprawek powykonawczych na istn. schematach

  • umiejętność obsługi sprzętu elektroinstalacyjnego, narzędzi oraz łączenia obwodów będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność przygotowywania pism i wniosków związanych z budową

  • znajomość zasad poprawnego wykonywania instalacji elektrycznych mile widziana

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Potrzebne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, również w zakresie uprawnień budowlanych

  • Dużą swobodę działania

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin

  • Karta Multisport

  • Samochody firmowe - carpool

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 910555666