2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Kujawsko-pomorskie
  5. Inżynieria - Bydgoszcz
Paweł
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka Kierownika Budowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Grupa Kaczmarek Sp. z o.o. to renomowany wykonawca instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz energetycznych dla różnorodnych obiektów, w tym mieszkalnych, biurowych, sportowych oraz przemysłowych, działający na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko asystent/asystentka kierownika budowy.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca współpraca z Kierownikami Projektów.

  • Czytanie dokumentacji technicznej.

  • Wyszukiwanie dostawców materiałów budowlanych oraz podwykonawców na usługi budowlane.

  • Zbieranie, analiza i porównanie ofert.

  • Zakupy związane z prowadzonymi inwestycjami.

  • Analiza dokumentacji projektowej.

  • Administrowanie dokumentacją projektu.

  • Udział w optymalizowaniu rozwiązań i kosztów inwestycji budowlanej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów najlepiej o specjalności elektrotechnika, energetyka.

  • Znajomość pakietu MS Office i programu AutoCad.

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznych.

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz negocjacyjne.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy w celu realizacji zadań powierzonych przez kierowników projektów.

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju przy ciekawych projektach budowlanych i poznania całego procesu inwestycyjnego.

  • Praktykę zawodową niezbędną do zdobycia uprawnień budowlanych.

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Brak korporacyjnego podejścia (krótka ścieżka decyzyjności).

  • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia.

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 911933624