2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 22 maja 2024

Asystent/Asystentka Działu Sprzedaży ASO Skoda Bieranowski sp. z o.o.

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Autoryzowany Dealer Marki Skoda Bieranowski Sp. z o.o. w związku z rozwojem Firmy i otwarciem kolejnego salonu poszukuje kandydata na stanowisko Asystent Sprzedaży. Firma łączy doświadczenie z nowoczesnym podejściem do zarządzania , gdzie na sukces wspólnie pracuje cały, zgrany zespół.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi dla klientów marki Skoda

  • planowanie i realizacja działań związanych z obsługą pojazdów

  • nadzór nad jakością, terminowością prac prowadzonych w salonie samochodowym

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność obsługi MS Office

  • wysoka kultura osobista

  • otwartość na zmiany i chęć doskonalenia się

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z tradycjami i ambicjami

  • Niekorporacyjną atmosferę

  • Wsparcie zespołu z wieloletnim doświadczeniem

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • kontrakt B2B

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918696113