2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bieruń
  7. Administracja, prace biurowe - Bieruń Stary
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka Działu Kadr

Lokalizacja

Bieruń, Bieruń Stary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy kandydatów chętnych do nauki, poszerzania swoich umiejętności oraz zdobycia nowych doświadczeń w dziedzinie HR.

Firma Auto Partner S.A. to niezła mieszanka kulturowa, osobowościowa, ludzi komunikatywnych i z dużą otwartością.

Opis stanowiska:

  • archiwizacja dokumentów personalnych,

  • koordynacja przepływu dokumentów,

  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych, poczty elektronicznej, urządzeń biurowych,

  • wsparcie przy sporządzaniu i przesyłaniu dokumentacji zgodnie z przyjętymi procedurami,

  • bieżąca obsługa spraw pracowniczych,

  • dbanie o codzienne sprawne funkcjonowanie biura,

  • współpraca z innymi Działami.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz dokładność,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na nowe wyzwania,

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,

  • Chęć rozwoju w obszarze HR.

Oferujemy:

  • Umowę o prace,

  • Bieżące wsparcie Twoich nowych kolegów/koleżanek z działu,

  • Luźną atmosferę – nie obowiązuje u nas sztywny dress code,

  • Kawę, herbatę, wodę bez limitu,

  • Owocowe środy,

  • Dofinansowanie do posiłków, pakietu sportowego,

  • Prywatna opieka medyczna opłacana przez Pracodawcę,

  • Bezpłatny transport pracowniczy w relacji Tychy – Bieruń, Oświęcim - Bieruń

  • Zapoznanie z organizacją i możliwość poznania tajników działania firmy o międzynarodowym zasięgu,

    Możliwość rozwoju – teoria już była, więc czas na praktykę.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Bieruń, Bieruń Stary
ID: 911936671