2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Olkusz
Dodane 15 maja 2024

Asystent/Asystentka działu handlowego

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

W związku z rozwojem poszukujemy osoby do na stanowisko:

Asystent Działu Handlowego

Twój zakres obowiązków:

· wyszukiwanie nowych inwestycji

· prowadzenie bazy danych klientów

· kontakt z architektami

· przygotowywanie ofert handlowych

· przygotowywanie umów dla klientów

· wsparcie działu handlowego w codziennej pracy

Oczekujemy od kandydatów:

· wykształcenie min. średnie ( preferowane wyższe techniczne)

· dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook)

· umiejętności analizowania danych i wyciągania wniosków;

· skrupulatności, dokładności i dociekliwości;

· umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

· zatrudnienie na umowę o pracę

· pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,

· zdobycie doświadczenia oraz wsparcie na każdym etapie rozwoju

· współpracę z ekspertem w dziedzinie negocjacji i pozyskiwania kontraktów

· możliwość awansu na stanowisko Specjalisty ds. handlowych.

- ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W przysłanych dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników”. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami Ponadto informujemy, że: W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest ACEINVEST Sp. z o.o., wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 917103684