2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Górna
Dodane 08 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka działu Analiz i Efektywności Biznesowej

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby, która aktywnie będzie wspierać dział Analiz i Efektywności Biznesowej.

Obowiązki:

  • wprowadzanie i zarządzanie informacjami w systemie bazodanowym - wiodące zadanie

  • wykonywanie zadań administracyjnych i biurowych, wspierających bieżącą pracę działu

  • aktywne wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość programu Excel

  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • umiejętność sprawnego i dokładnego wykonywania zadań

  • umiejętność pracy w zespole

  • preferowani studenci studiów zaocznych

Oferujemy:

QAH to marka sama w sobie, która od ponad 18 lat wyznacza trendy w świecie marketingu farmaceutycznego.

Misją firmy jest efektywne wpieranie branży farmaceutycznej kampaniami omnichannel 360 °. Od lat realizujemy projekty digital do lekarzy i farmaceutów oraz innych pracowników medycznych, a bardzo ważną częścią naszej działalności jest produkcja nowoczesnego kontentu.

Więcej o nas: www.qah.pl

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 910320404