2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Asystent / Asystentka ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 900 - 7 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja onlineKadra kierownicza

Wysokie zarobki to dla Ciebie podstawa? Oczekujesz rozwoju? Chcesz poznać inspirujących ludzi? Nie chcesz tracić czasu na wykonywanie zadań, które nie mają żadnego sensu? Jeśli tak, czekamy na Ciebie. Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój. Działamy na rynku krajowym. Obszar Zarządzanie sprzedażą. Rejon - Warszawa. Opis obowiązków Pozyskiwanie nowych klientów. B2B.

Wymagania Umiejętność nawiązywania nowych relacji,

Systematyczność,

Wysoka kultura osobista.

Mile widziane Znajomość branży spożywczej,

Umiejętność myślenia analitycznego,

Zorientowanie na cele. Oferujemy Wysokie wynagrodzenie,

Premie za wykonane zadania,

Otwarty system prowizyjny,

Szkolenia.

Dołącz do nas. Aplikuj już dziś. CV wraz ze zdjęciem prześlij przez panel OLX

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 840433061