2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Niebuszewo
Sandra
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik urządzeń transportu bliskiego

Wynagrodzenie

4 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Niebuszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polska firma Zakład Usługowo – Handlowy ELWIKO jest liderem w branży dźwigowo – dźwignicowej, mamy prężnie rozwijającą się sieć handlową oraz zespoły montażowe

i serwisowe w całym kraju. Zatrudniamy ponad 150 osób.

Twoje zadania na tym stanowisku to:

  • przegląd, konserwacja i naprawa maszyn oraz urządzeń,

  • wykonywanie prac związanych z utrzymywaniem ruchu,

  • przygotowywanie urządzeń do badań dozorowych,

  • czynny udział podczas remontów.

Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko jeżeli posiadasz:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe,

  • znajomość budowy maszyn i urządzeń.

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • mile widziane uprawnienia UDT do konserwacji,

  • wiedza z zakresu hydrauliki siłowej.

Korzyści dla Ciebie:

  • dofinansowanie do pakietu medycznego lub karty sportowej, ubezpieczenie na życie,

  • wynagrodzenie płatne zawsze na czas,

  • możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo
ID: 913689977