2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Oborniki
Dodane 22 kwietnia 2024

Asystent / Asystentka ds. realizacji projektów EFS

Lokalizacja

Oborniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko:  Asystent / Asystentka ds. realizacji projektów EFS

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kierownika projektu w zarządzaniu projektem

  • Prowadzenie działań informacyjno - promocyjnych projektu

  • Rekrutacja uczestników do projektu zgodnie z kryteriami kwalifikowalności

  • Monitoring i nadzór nad przebiegiem i jakością wsparcia udzielanego uczestnikom w projekcie

  • Opracowywanie harmonogramów, zestawień itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów EFS

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowanie, samodzielność, skrupulatność, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników

  • Miłą atmosferę w zespole

Lokalizacja

Oborniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Oborniki
ID: 913699202